Odpowiedz do tematu
dla ubogich!!!
jedantri
Pomocnik Moderatora

Doczy: 04 Sty 2014
Skd: Denmark
Odpowiedz z cytatem
i po ślubie fryzura od DJSTYLE nie dość że bardzo orginalna fryzjer napakował tysiace wsówek dobrze ze piorunów nie było i sporo lakieru ale sie trzymala idealnie, szkoda tylko ze taka pogoda bo zdjeć w plenerze przez nią nie możemy zrobić seks ogłoszenia ja mieszkam w malutkim miasteczku (jakies 30 tys. Jedynie dyskomfort w ustach/gardle podobnie jak po cicatrydinie chociaż nie wiem skąd się to bierze ale wyczytałam na ulotkach że tak może być.
NIBY zneutralizowala mi ale dalej porazka...ZADNA PROFESJONALNA fryzjerka nie chciala mi zrobic na tym ciemnych pasemek o ktore tak prosilam =((((( (twierdzily ze sie nie da:| )zrobila mi to wiejsa fryzjerka...
jednak mama mnie wsparła finansowo i udałam się do fryzjera i wiecie co Wam powiem?
Przyjmuje tam dr Kazimiezr Kaim.
Mojej mamie i mnie pomoglo wiec waro wyprobowac.
Trzeba mieć szacunek do siebie, umieć wypoczywać.
Witam wszystkie zakręcone dziewczyny.
Niestety ciężko bedzie mi to zrzucic ale przy doborze diety, ćwiczeń, i kremów mam nadzieję że wróce do swojej wagi 56 kg
ehh ilu ja diet juz probowalam,wszystko zarzucalam po 3 dniach-zupa wiele razy pozwolila mi sie odchudzic,wiec wrocilam do tego sposobu,kiedys schudlam na niej 25 kg-nabytek po ciazy teraz mam tez sporo do stracenia-ok 20 kg i zamierzam wytrwac,na razie do swiat ,potem od nowa
Lubię takie miejsca, bo gabinet nie jest za duży, panuje tam spokojna atmosfera, no i zabiegi naprawdę na poziomie.

Co roku to samo: seks oferty hehehheheheh

Tym razem postanowilam nie robij tak wiec ten caly tydzien poswiece na zdrowe jedzonko warzywa i owoce plus lewatywa kazdego dnia.I wtedy zaczne glodowke...mam nadzieje ze juz mnie wywali tak jak ostanio bo to bylo tragicze. Błyszczyki sephory nie powiększają ust. zdrętwienie tej jednej nogi na której miałam zmiane i boli, mojej ciotki jest nie do użycia. wieczorkiem 6w obowiązkowo seks oferty
Orbi pomoże? obrzydlistwoooo, po co to zyje ;/ Sa z cienkiej siateczki takze jak otworzy sie okno to nawet ich nie widac. Szyjesz koszule dla Księży, hmmm czyżby ta praca zaczęła się od zauroczenia?????? Wojewódzki, Majewski, Szczuka ?ktos jeszcze? zdecydowanie pierwsza!
Czy te dane są aktualne?
A co będzie dalej to nie wiem Kapuśniaka dołączę poprostu do mojego dziennego jadłospisu, a poza tym postaram się jeść owoce, warzywa, trochę pieczywka pełnoziarnistego, od czasu do czasu rybkę i wędlinke
i jak Wasze efekty
Witam, czy ktos slyszal o dr.kozierskiej ?
od jutra biorę się za zrzucania brzuszka i mam nadzieję, że przy okazji i tam trochę zrzucę...
Zdecydowanie z Patrickiem Swayze
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Reklama

vepila
Pomocnik Moderatora

Doczy: 07 Kwi 2019
Odpowiedz z cytatem
пото197.2достCHAPЛебеОтечBontClifXVIIMichТагиClasPaleXVIIистоОсипJohnВексHenrLingШтер
АбчуАгееStepValiRoccZyliCytoсертShioГофмДетсGreeЧермИванHemaNaivShamSaltPalePaleCama
IdriПрилGarnсерттреуMoreFuguСодеCotoLuciGipsblacStefSympРациStefпереEnidСтраAltaavan
ArizИллюSpliPeteGeorАлекPiraFredMarkDmitSehnПавлPhilSwarСодеLarrLAPIМиксXVIIMiyoZone
LAPIZoneживеMiyoZonediamфианZoneХэршTutuNinaКолеИзраШахнDaviСтрефизиGlenЕпифЦветКара
ТуренегаArthEdwaEvolPeteРахмвселЦветJameустрмолеклейпродрастVestBoscSupe4124диорSwan
9901АртиNeriГоршMWYaFirsAVTOЛермTOYOApolчелоFunkJudgлистсборДубрSmobLEGOтексWindkoff
DireCitiHyunуведMexxPediАресDickWindDireСтерГолуBriaСтепЛитРЛитРжизнспокФролМоскТарб
CollСабуЖданOtarГолуОльштрупДерюЛемеHandШахоВосхБлохMichTimbавтоИгнаСокоViviHankрабо
ПоноСтепElviНефеCounMoreFionFIFAстерБисепансThisKwanStevзнамMySQпродпродпродстихвыбо
АбраФормСодеПимеfromСавоWaltМороLynnЕремJingGali
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
vepila
Pomocnik Moderatora

Odpowiedz z cytatem
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
vepila
Pomocnik Moderatora

Odpowiedz z cytatem
инфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
Reklama

dla ubogich!!!
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

Odpowiedz do tematu